İbrahim Usta: 0505 572 7675

Ekonomik Fiyat Garantisi

Kastamonu genelinde ev, ofis boyama hizmeti vermekteyiz. Aracılara komisyon vermediğimiz için de ekonomik fiyatlarla boya badana hizmeti vemekteyiz ....

Temiz çalışma
 
Kendi işimizin patronuyuz bizde aracı kesinlikle yoktur yani sizden aldığı işi başkasına devretme gibi bir durum yoktur işin başlangıcından bitimine tamamen deneyimli ustalarla muhatap olacaksınız.
Çok ucuza değil, ekonomik fiyata iyi boya markalarıyla iyi işçlik garantisi veriyoruz boya markası ve rengini tamamen siz seçiyorusunuz dyo, filli boya, marsall, polisan veya başka marka siz istediğiniz boya markasını ve çeşidini seçmekte serbestsiniz, ister su bazlı, ister plastik, ister satan boya tüm boya uygulamalarınızda profesyonel hizmet..
İşin ehli usta ekibimiz size söz verilen günde işe başlar aynı şekilde söz verdiğimiz gün ve saatte boya uygulamasını bitiriyoruz. İşinizden memnun kalmaz iseniz dünüp tekrardan yapıyoruz.
Alçı ve boya konusunda deneyimli ekibimiz duvarlarınızdaki boyayı tanıyarak  hangi zeminde ne tür boya uygulanabileceği hakkında sizi bilgilendirir asla 5-10 lira için kalitesiz boya veya kalitesiz malzeme kullanmayız,  işin hakkın neyse onu yapıyoruz ..
Yaptığımız boya badana uygulaması öncelikle usta gözüyle içimize sinerse işimizi bitirip size teslim ediyoruz çünkü biliyoruz memnun 1 müşteri 10 müşteri demektir.
Bizde cilalı sloganlar yok 10 kişiden yada en iyi 20 ustada  teklif al  ucuza (he he ucuza ) ev boya, badana yaptır gibi çilalı sloganlar yok işimizi aracısız kendimiz yapıyoruz.
Saygılarımızla ..

 
Share on Google Plus

Unknown Hakkında

Kastamonu Usta

0 yorum:

Yorum Gönder